Авіакомпанія Turkish Airlines на зв'язку з Вами 24 години на добу

01.11.2012 10:44

Авіакомпанія Turkish Airlines на зв'язку з Вами 24 години на добу

Компанія Turkish Airlines відкрила call-центр для обслуговування своїх клієнтів в Україні. Call-центр надаватиме інформаційні послуги 7днів на тиждень 24 години на добу. Цей
крок дає можливість компанії покращити сервіс авіаперевезень, а також підвищити рівень обслуговування пасажирів.

Тепер, зателефонувавши за номером 0800 501 207, пасажири можуть дізнатись інформацію про наявність рейсів, час вильоту та прильоту, а токож отримати додаткову інформацію про роботу компанії Turkish Airlines. Крім того, звернувшись до call-центру, пасажир матиме можливість забронювати квитки і при необхідності внести зміни до бронювання.

Усі дзвінки зі стаціонарних телефонів на території України здійснюються безкоштовно. Вартість дзвінків з мобільних телефонів згідно тарифів встановлених операторами.

Інформаційні послуги call-центру Turkish Airlines надаються на російській, англійській та турецькій мовах.

Turkish Airlines є однією з провідних авіакомпаній світу і займає перше місце за кількістю країн, у які літає авіакомпанія, здійснюючи авіаперевезення у 90 країн світу. Отримані нагороди «Найкраша Авіакомпанія Європи» і «Найкраща Авіакомпанія у Південній Європі» доводять її бездоганну репутацію серед пасажирів. Компанія користується популярністю та попитом, як серед постійних так і серед потенційних клієнтів.

Новости

Авиакомпания МАУ с 28 апреля следующего года запускает прямой рейс из Киев (аэропорт Борисполь) в столицу Дании Копенгаген. За 2 часа 35 минут пассажиров с комфортом ...Читать полностью

Свежие новости от компании Aegean Airlines, касающиеся Вашего багажа. Полезно знать, если собираетесь на отдых в Грецию.
Авиакомпания Aegean Airlines с 30.06.2016 ...Читать полностью

МАУ радует новыми прямыми рейсами из Киева. Больше доступных направлений!
- Рим
- Венеция
- Коломбо
- Анкара
- Дюссельдорф
- ...Читать полностью

Актуальные новости от Turkish Airlines: авиабилеты на Бали из Киева, Львова, Днепра и Одессы от 568 евро в обе стороны! Без визы!
По такой цене есть билеты на ...Читать полностью

Британская исследовательская компания Skytrax, занимающаяся мониторингом авиаперевозок, опубликовала ежегодный рейтинг лучших авиакомпаний мира. Как сообщает The Daily ...Читать полностью

Проконсультироваться в чате скайп